O FIRMĚ

Kdo jsme? Co a pro koho děláme?

Inovativní společnost JUMPee vznikla v roce 1995. Zabývá se vývojem, designem a výrobou převážně papírových a lepenkových výrobků s plnobarevným potiskem.

Naše produkce je určena především pro reklamní a v poslední době také maloobchodní trh.

Stěžejními odběrateli jsou reklamní agentury z ČR a ostatních zemí Evropy. Okrajově dodáváme také do Japonska, Austrálie, Saudské Arábie, USA.

Z nejznámejších výrobků bych jmenoval aromatické visačky, tvarovaná pravítka, záložky do knih, šanony, puzzle, pivní tácky, jedinečná lepenková pera ECOPEN, krabičky CASETTE. Ale vyrábíme také šnůry na krk, magnetické placky, plastové pořadače nebo pohlcovače pachů.

Pokud to kvalita materiálu dovolí, snažíme se upřednostňovat recyklované materiály. Většina našich výrobků je plně recyklovatelná. Tím, že jsou v nemalé míře určeny dětem, se snažíme podílet na výchově nejmladší generace směrem k používání výrobků z obnovitelných zdrojů.

Díky naší iniciativě akceptovalo Ministerstvo životního prostředí vznik nové kategorie ekologicky šetrných výrobků "REKLAMNÍ PŘEDMĚTY Z LEPENKY", do níž se řadí některé naše výrobky.

Zajímá-li Vás prohlídka našeho sortimentu, budu rád, když navštívíte naši fotogalerii, kde naleznete stovky obrazových ukázek pro Vaši inspiraci.

Samotnou podstatou a zároveň i velikou výhodou našich výrobků je jejich jedinečnost - výroba na zakázku. Předpokladem k vytvoření takto individuálního produktu je vysoká míra komunikace s klientem, vstřícnost a oboustranně kreativní přístup v hledání řešení.

Máme rádi pocit, když výsledek stojí za to. 

Na spolupráci se těší,


Martin Kusala
Majitel                    

 

Další domény provozované naší firmou:
www.aromaticke.cz - web věnovaný aromatickým visačkám
www.snurynakrk.cz - stránky obsahují také konfigurátor šňůr Lanyards Designer
www.izalozky.cz - stránky věnované maloobchodnímu sortimentu JUMPee

 

 

 © 2005-2014 JUMPee s.r.o.