agada
english
agada
 
 
 
Erwin Trio

Trio Erwin

Soubor vznikl v roce 1998. Hudebníci si vypůjčili jméno skladatele Erwina Schulhoffa, jehož Concertino hrají nenapodobitelným způsobem.

Trio Erwin hraje ve složení:

Markéta Stivínová ( flétna ) - studovala na konzervatoři v Praze pod vedením prof. Hecla. Poté pokračovala ve studiu na pražské HAMU, kterou absolvovala v roce 1997 ve třídě prof. Jiřího Válka. Je sólistkou souboru Collegium Qudlibet, spolupracovala též s Pražským komorním orchestrem, symfonickým orchestrem v Karlových Varech a s Jungemn Europera Philharmonie. Věnuje se převážně komorní hudbě.

Filip Kimel ( viola ) - po absolutoriu na konzervatoři v Praze pokračoval ve studiích na hudební fakultě AMU v Praze ve třídě prof. Lubomíra Malého, kterou absolvoval v roce 1998. Od roku 1993 je druhým violistou Sukova komorního orchestru. Účastnil se mnoha mistrovských kurzů komorní hudby, např. Villecroze ( Francie ).

Jan Buble ( kontrabas ) - absolvent konzervatoře v Praze a v současné době ukončuje studia na HAMU v Praze. Věnuje se převážně komorní hudbě a je zakladatelem i tohoto tria.

REPERTOÁR:

E. Schulhoff
J. Haydn
T. Albinoni
G. F. Händel
J. Mysliveček
Concertino
Tria op. 53 G Dur, B Dur, D Dur
Triosonáty X, XI, XII
Trio No. 19
Sonáty C Dur, D Dur, G Dur, B Dur 
 
 
  Ludwig Piano Quartet moritz quartet trio zenowitz alma rosé orchestria erwin trio trio gideon
 
© Copyright 2006, AGADA agency
Agada - statistiky